Jabatan Kewangan

MISI

Menjadi jabatan yang sentiasa menyediakan perkhidmatan kewangan terbaik untuk ibu bapa, pelajar dan staf.

OBJEKTIF
  • Menguruskan kewangan dengan cekap dan berkesan.
  • Menyediakan maklumat kewangan dengan cepat, tepat dan lengkap.
  • Memberikan perkhidmatan pelanggan yang memuaskan.
  • Menambahbaik sistem pengurusan kewangan secara berterusan.
FUNGSI JABATAN

SEKSYEN AKAUN PELAJAR
Memastikan semua transaksi berkaitan dengan pelajar (aktif & tidak aktif) dikemaskini dan direkod dengan lengkap.

SEKSYEN TAJAAN
Memproses permohonan penajaan pelajar dan mengemaskini maklumat pelajar kepada pihak penaja.

SEKSYEN LAPORAN AKAUN
Memastikan semua transaksi akaun diambilkira dengan tepat dan lengkap.

SEKSYEN OPERASI KEWANGAN
Memastikan pembayaran kepada pihak pembekal dibuat mengikut tempoh masa yang telah ditetapkan.
Rohzani Binti Zakaria@Zawawi
Penolong Pengarah (Kewangan)Rohzani Binti Zakaria@Zawawirohzani@gapps.kptm.edu.my (ext:223)
Razif Bin Razali
Penolong Pengarah (Tajaan)Razif Bin Razalirazif@gapps.kptm.edu.my (ext:225)
Hasnatul Balqies binti Hashim
Pensyarah (Unit Akaun Pelajar)Hasnatul Balqies binti Hashimhasnatul@gapps.kptm.edu.my (ext:224)
Noor Syuhaileyza binti Shamsuddin
Pensyarah (Unit Kutipan)Noor Syuhaileyza binti Shamsuddinsyuhaileyza@gapps.kptm.edu.my (ext:224)
Yusni Binti Yusof
Kerani Kanan (Unit Akaun Pelajar)Yusni Binti Yusofyusni_y@gapps.kptm.edu.my (ext:224)
Suzilawati Binti Rohani
Kerani Kanan (Unit Kutipan)Suzilawati Binti Rohanisuzilawatirohani@gapps.kptm.edu.my (ext:224)
Noraini binti Mat Hussein
Kerani (Seksyen Tajaan)Noraini binti Mat Hussein noraini_mh@gapps.kptm.edu.my (ext:226)
Siti Nurul Husna binti Sheikh Ahmad
Kerani (Seksyen Laporan Akaun)Siti Nurul Husna binti Sheikh Ahmadctnhusna@gapps.kptm.edu.my (ext:224)
Nurhidayatie Binti Ahmad
Kerani (Seksyen Operasi Kewangan)Nurhidayatie Binti Ahmadnurhidayatie@gapps.kptm.edu.my (ext:224)
Perkhidmatan yang disediakan:

SEKSYEN AKAUN PELAJAR
Memastikan semua transaksi berkaitan dengan pelajar (aktif & tidak aktif) dikemaskini dan direkod dengan lengkap.

SEKSYEN TAJAAN
Memproses permohonan penajaan pelajar dan mengemaskini maklumat pelajar kepada pihak penaja.

SEKSYEN LAPORAN AKAUN
Memastikan semua transaksi akaun diambilkira dengan tepat dan lengkap.

SEKSYEN OPERASI KEWANGAN
Memastikan pembayaran kepada pihak pembekal dibuat mengikut tempoh masa yang telah ditetapkan.

Waktu berurusan di kaunter Jabatan Kewangan:


Isnin - Khamis : 8.15 am hingga 4.30 pm (Rehat: 1.00 pm - 2.00 pm)

Jumaat : 8.15 am hingga 4.30 pm (Rehat: 12.30 pm - 2.45 pm)

Sabtu, Ahad dan Cuti Umum : TUTUP

Search