Jabatan Pengurusan Perniagaan dan Perakaunan

Jabatan Pengurusan Perniagaan dan Perakaunan (JPPP) adalah jabatan yang bertanggungjawab menawarkan tiga program utama di Kolej Poly Tech Mara Kuantan. Program-program yang ditawarkan dibawah jabatan ini adalah;
  1. Diploma In Accounting
  2. Diploma In Business Management
  3. Diploma in Human Resource Management
Terdapat seramai 21 orang pensyarah bernaung dibawah jabatan ini dimana mereka ini datang dari pelbagai bidang pengajian, antaranya Pengurusan Perniagaan, Ekonomi, Pengurusan Sumber Manusia, Kewangan dan Perakaunan.  
Jabatan Pengurusan Perniagaan komited dalam memastikan program-program yang ditawarkan terus relevan pada masa sekarang dan akan datang. Justeru itu, pihak Fakulti Pengurusan Perniagaan serta Fakulti Perakaunan sentiasa prihatin dengan perubahan yang perlu diabuat agar ianya seinring dengan keperluan industri mahupun Kementerian Pendidikan Tinggi (KPT).
Rohaizad Binti Wok
Ketua JabatanRohaizad Binti Wok rohaizad@gapps.kptm.edu.my (ext:242)
Zabidah Binti Lambak
Pensyarah KananZabidah Binti Lambakzabidah@gapps.kptm.edu.my (ext:244)
MASLIZA BINTI ABDUL KADIR
Pensyarah KananMASLIZA BINTI ABDUL KADIRmasliza@gapps.kptm.edu.my (ext : 245)
Sharifah Fatimah Khairulnisha Binti Syed Noh
Pensyarah KananSharifah Fatimah Khairulnisha Binti Syed Nohshfatimah@gapps.kptm.edu.my (ext:244)
AHMAD HADI BIN IBRAHIM
PensyarahAHMAD HADI BIN IBRAHIM hadi@gapps.kptm.edu.my (EXT:244)
Nurulikhlas Binti Zulkifli
PensyarahNurulikhlas Binti Zulkiflinurulikhlas@gapps.kptm.edu.my (ext:244)
Rizanani Binti Mohd Idris
PensyarahRizanani Binti Mohd Idrisrizanani@gapps.kptm.edu.my (ext:244)
Faridah Binti Ishak
PensyarahFaridah Binti Ishakfaridah_i@gapps.kptm.edu.my (ext:244)
Huda Binti Halim
PensyarahHuda Binti Halimhuda_ah@gapps.kptm.edu.my (ext:244)
Nurhidayatul Asyikin Binti Ramlan
PensyarahNurhidayatul Asyikin Binti Ramlannurashikin@gapps.kptm.edu.my (ext:245)
Nor Hanim Binti Abu Zain
PensyarahNor Hanim Binti Abu Zainhanim_zarin@gapps.kptm.edu.my (ext:245)
Nurul Shuhada binti Mashudi
PensyarahNurul Shuhada binti Mashudinurul_shuhada@gapps.kptm.edu.my (ext:245)
Norlaili Binti Mohamed
PensyarahNorlaili Binti Mohamednorlaili@gapps.kptm.edu.my (ext:263)
Ahmad Yusran bin Rahim Omar
PensyarahAhmad Yusran bin Rahim Omaryusran@gapps,kptm.edu.my (ext:245)
Ahmad Hafizi Bin Ahmad Giran
PensyarahAhmad Hafizi Bin Ahmad Giranhafizi@gapps.kptm.edu.my (ext:257)
Mohd Najid Bin Che Mood
PensyarahMohd Najid Bin Che Moodnajid@gapps.kptm.edu.my (ext:266)
Norazhar bin A Koang
PensyarahNorazhar bin A Koangnorazharakoang@gapps,kptm.edu.my (ext:245)
Siti Najwa binti Mustary
PensyarahSiti Najwa binti Mustarynajwa_mustary@gapps.kptm.edu.my (ext: 245)
  1. Diploma In Accounting
  2. Diploma In Business Management
  3. Diploma in Human Resource Management

Search