Jabatan Pengurusan Perniagaan dan Perakaunan

Jabatan Pengurusan Perniagaan dan Perakaunan (JPPP) adalah jabatan yang bertanggungjawab menawarkan tiga program utama di Kolej Poly Tech Mara Kuantan. Program-program yang ditawarkan dibawah jabatan ini adalah;

  1. Diploma In Accounting
  2. Diploma In Business Management
  3. Diploma in Human Resource Management

Terdapat seramai 17 orang pensyarah bernaung dibawah jabatan ini dimana mereka ini datang dari pelbagai bidang pengajian, antaranya Pengurusan Perniagaan, Ekonomi, Pengurusan Sumber Manusia, Kewangan dan Perakaunan.  

Jabatan Pengurusan Perniagaan komited dalam memastikan program-program yang ditawarkan terus relevan pada masa sekarang dan akan datang. Justeru itu, pihak Fakulti Pengurusan Perniagaan serta Fakulti Perakaunan sentiasa peka dengan perubahan yang perlu dibuat agar ianya seiring dengan keperluan industri mahupun Kementerian Pendidikan Tinggi (KPT).

Sharifah Fatimah Khairulnisha Binti Syed Noh
Ketua JabatanSharifah Fatimah Khairulnisha Binti Syed Nohshfatimah@gapps.kptm.edu.my (ext:244)
Rohaizad Binti Wok
Pensyarah KananRohaizad Binti Wok rohaizad@gapps.kptm.edu.my (ext:242)
Zabidah Binti Lambak
Pensyarah KananZabidah Binti Lambakzabidah@gapps.kptm.edu.my (ext:244)
MASLIZA BINTI ABDUL KADIR
Pensyarah KananMASLIZA BINTI ABDUL KADIRmasliza@gapps.kptm.edu.my (ext : 245)
AHMAD HADI BIN IBRAHIM
Pensyarah KananAHMAD HADI BIN IBRAHIM hadi@gapps.kptm.edu.my (EXT:244)
Rizanani Binti Mohd Idris
Pensyarah KananRizanani Binti Mohd Idrisrizanani@gapps.kptm.edu.my (ext:244)
Ahmad Hafizi Bin Ahmad Giran
PensyarahAhmad Hafizi Bin Ahmad Giranhafizi@gapps.kptm.edu.my (ext:257)
Mohd Najid Bin Che Mood
PensyarahMohd Najid Bin Che Moodnajid@gapps.kptm.edu.my (ext:266)
Nurulikhlas Binti Zulkifli
PensyarahNurulikhlas Binti Zulkiflinurulikhlas@gapps.kptm.edu.my (ext:244)
Huda Binti Halim
PensyarahHuda Binti Halimhuda_ah@gapps.kptm.edu.my (ext:244)
Nurhidayatul Asyikin Binti Ramlan
PensyarahNurhidayatul Asyikin Binti Ramlannurashikin@gapps.kptm.edu.my (ext:245)
Nor Hanim Binti Abu Zain
PensyarahNor Hanim Binti Abu Zainhanim_zarin@gapps.kptm.edu.my (ext:245)
Norlaili Binti Mohamed
PensyarahNorlaili Binti Mohamednorlaili@gapps.kptm.edu.my (ext:263)
Ahmad Yusran bin Rahim Omar
PensyarahAhmad Yusran bin Rahim Omaryusran@gapps,kptm.edu.my (ext:245)
Siti Najwa binti Mustary
PensyarahSiti Najwa binti Mustarynajwa_mustary@gapps.kptm.edu.my (ext: 245)
Norazhar Bin A Koang
PensyarahNorazhar Bin A Koangnorazharakoang@gapps.kptm.edu.my
 Nur ‘Amira binti Mohd Zakaria
Pensyarah Nur ‘Amira binti Mohd Zakarianuramira@gapps.kptm.edu.my
Hazirah Izzati binti Samsul Kahar
Hazirah Izzati binti Samsul Kaharhazirahizzati@gapps.kptm.edu.my
 Noor Adlin Athira binti Azimi
Pensyarah Noor Adlin Athira binti Azimiadlin_athira@gapps.kptm.edu.my
  1. Diploma In Accounting
  2. Diploma In Business Management
  3. Diploma in Human Resource Management

Hubungi Kami

Kolej Poly-Tech MARA Kuantan, KM 8, Jalan Gambang, 25150 Kuantan, Pahang.

  • dummy+609-536 6701/513/514

  • dummy+609-536 6515

  • dummy prktn@kptm.edu.my

Muat Turun Aplikasi

Visitors Counter

TodayToday163
YesterdayYesterday259
This_WeekThis_Week1386
This_MonthThis_Month6179

 

 

Search