Jabatan Pengurusan Perniagaan dan Perakaunan

Jabatan Pengurusan Perniagaan dan Perakaunan (JPPP) adalah jabatan yang bertanggungjawab menawarkan tiga program utama di Kolej Poly Tech Mara Kuantan. Program-program yang ditawarkan dibawah jabatan ini adalah;

  1. Diploma In Accounting
  2. Diploma In Business Management
  3. Diploma in Human Resource Management

Terdapat seramai 17 orang pensyarah bernaung dibawah jabatan ini dimana mereka ini datang dari pelbagai bidang pengajian, antaranya Pengurusan Perniagaan, Ekonomi, Pengurusan Sumber Manusia, Kewangan dan Perakaunan.  

Jabatan Pengurusan Perniagaan komited dalam memastikan program-program yang ditawarkan terus relevan pada masa sekarang dan akan datang. Justeru itu, pihak Fakulti Pengurusan Perniagaan serta Fakulti Perakaunan sentiasa peka dengan perubahan yang perlu dibuat agar ianya seiring dengan keperluan industri mahupun Kementerian Pendidikan Tinggi (KPT).

Rohaizad Binti Wok
Ketua JabatanRohaizad Binti Wok rohaizad@gapps.kptm.edu.my (ext:242)
Zabidah Binti Lambak
Pensyarah KananZabidah Binti Lambakzabidah@gapps.kptm.edu.my (ext:244)
Nor Azah binti Mohamed Azahar
Pensyarah KananNor Azah binti Mohamed Azaharnorazah@gapps.kptm.edu.my (ext:245)
MASLIZA BINTI ABDUL KADIR
Pensyarah KananMASLIZA BINTI ABDUL KADIRmasliza@gapps.kptm.edu.my (ext : 245)
Sharifah Fatimah Khairulnisha Binti Syed Noh
Pensyarah KananSharifah Fatimah Khairulnisha Binti Syed Nohshfatimah@gapps.kptm.edu.my (ext:244)
AHMAD HADI BIN IBRAHIM
PensyarahAHMAD HADI BIN IBRAHIM hadi@gapps.kptm.edu.my (EXT:244)
Nurulikhlas Binti Zulkifli
PensyarahNurulikhlas Binti Zulkiflinurulikhlas@gapps.kptm.edu.my (ext:244)
Rizanani Binti Mohd Idris
PensyarahRizanani Binti Mohd Idrisrizanani@gapps.kptm.edu.my (ext:244)
Huda Binti Halim
PensyarahHuda Binti Halimhuda_ah@gapps.kptm.edu.my (ext:244)
Nurhidayatul Asyikin Binti Ramlan
PensyarahNurhidayatul Asyikin Binti Ramlannurashikin@gapps.kptm.edu.my (ext:245)
Nor Hanim Binti Abu Zain
PensyarahNor Hanim Binti Abu Zainhanim_zarin@gapps.kptm.edu.my (ext:245)
Norlaili Binti Mohamed
PensyarahNorlaili Binti Mohamednorlaili@gapps.kptm.edu.my (ext:263)
Ahmad Yusran bin Rahim Omar
PensyarahAhmad Yusran bin Rahim Omaryusran@gapps,kptm.edu.my (ext:245)
Ahmad Hafizi Bin Ahmad Giran
PensyarahAhmad Hafizi Bin Ahmad Giranhafizi@gapps.kptm.edu.my (ext:257)
Mohd Najid Bin Che Mood
PensyarahMohd Najid Bin Che Moodnajid@gapps.kptm.edu.my (ext:266)
Mohd Norazam bin Azmi
PensyarahMohd Norazam bin Azmiazam@gapps.kptm.edu.my (ext: 244)
Siti Najwa binti Mustary
PensyarahSiti Najwa binti Mustarynajwa_mustary@gapps.kptm.edu.my (ext: 245)
  1. Diploma In Accounting
  2. Diploma In Business Management
  3. Diploma in Human Resource Management

Hubungi Kami

Kolej Poly-Tech MARA Kuantan, KM 8, Jalan Gambang, 25150 Kuantan, Pahang.

  • dummy+609-536 6701/513/514

  • dummy+609-536 6515

  • dummy prktn@kptm.edu.my

Muat Turun Aplikasi

Visitors Counter

267840
TodayToday258
YesterdayYesterday396
This_WeekThis_Week2234
This_MonthThis_Month6845
All_DaysAll_Days267840

 

 

Search